Instagram Takipçi Hilesi Nasıl Yapılır?

Instagram Takipçi Hilesi Nasıl Yapılır?

Instagram takipçi hilesi yaparak aslında olmayan insanların sizi takip ettiğini göstermeniz mümkündür. İlk bakıldığında çok saçma sapan bir hile olarak dursa da aslında temelinde belirli bir neden vardır. Sosyal medya platformunda bulunan insanlar daha çok takipçisi olan hesapları takip etme konusunda daha istekli olmaktadır.

Bu tür hesapları daha güvenilir ve iyi paylaşım yaptığı düşüncesi hakimdir. Ancak bu her zaman gerçeği yansıtmamaktadır. O nedenle bu hile birçok hesap tarafından yapılmaktadır. Tabi ilk adım olarak kullanılan bu hile zaman içerisinde yapılan paylaşımlarla yerini daha kaliteli kullanıcılara bırakması da amaçlanmaktadır. Ama bunun için doğru şekilde hareket edilmektedir.

Instagram Takipçi Hilesi Yapan Siteler

Instagram takipçi hilesi farklı şekillerde yapılabiliyor. İnternette bu hizmeti veren sitelerden belirli bir ücret karşılığında talepte bulunarak istediğiniz zaman takipçi almanız mümkündür. Kimileri fazla dikkat çekmemek için bu sayıyı abartmazken kimileri olmadık sayıları almayı isteyebiliyor. Özel programlarla yapılan bu hileler sayesinde sıfırdan açılan bir hesap 100 bin takipçiye saniyeler içerisinde ulaşabiliyor.

Tabi bu işlemi yapmak için sizden talep edilen paket fiyatlarını karşılaştırmanız gerekiyor. Bunun için oluşmuş belirli bir piyasa vardır. Hile dahi olsa kullanıcıların belirli bir süre boyunca en azından hesapta görülmesi gerekmektedir. Bunun gibi detaylar fiyatların artmasına veya azalmasına neden olmaktadır.

Instagram Takipçi Hilesini Ücretsiz Yapmak

Instagram takipçi hilesi ücretsiz veya ücretli olarak yapmak mümkündür. Ücret vermeden bu hizmeti almak isteyenler biraz araştırma yaparak kendilerine bu hizmeti veren sayfaları bulabilir. Bu işlemin yapılma şekli karşılıklı takip şeklinde olmaktadır. Yani ilk etapta siteye üye olmalı ve beğenilmesini istediğiniz sayfayı listeye eklemelisiniz.

Size belirli bir sahte para verilecektir. Her takip ve beğeni karşılığında sizlere yeni hayal paralar verilecektir. Paranızı ne kadar yükseltirseniz yeni takipçi kazanma şansınız da o kadar yüksek olacaktır. Bu işin en büyük artısı karşınızda ki insanında kendi hesabı için aynı şekilde çalışmasıdır. Sizlerde bu konuya dikkat ederek rahatça hareket edebilir ve listeye dahil olabilirsiniz. Sakıncalı tarafı ise hesabınız güvende değildir. Her an elinizden gidebilir veya istenilmeyen içerikleri beğenebilirsiniz. Daha güvenli bir işlem için takipofisi.com firmamız sizden hiçbir şifre vb. talep etmeden paketler sunmaktadır, instagram takipçi satın al paketlerimizi inceleyebilirsiniz.

Instagram Takipçi Hilesi Doğru Bir İşlem mi?

Instagram takipçi hilesi birçok kişiye göre doğru olmayan ancak yapılması gereken bir hareket olarak görülmektedir. Bunu anlamak çok zor değildir. Örneğin 100 bin takipçisi olan bir sayfanın paylaştığı içeriğe sadece 10 kişi beğeni atıyorsa bu hesapta sahtelik dikkat çekicidir.

Ama bu noktayı bilmeyen birçok kişi hesabın takipçi sayısını çok diye düşünerek hesabı takip etmeye de başlayabiliyor. Bu işlemin artıları ve eksileri mevcuttur. Ancak şu an belirli bir talep bulunduğu için bu hizmet sunulmaktadır.

Takipçi Hilesi Kullanmak Zararlı mı?

Instagram takipçi hilesi kullanmak için şifre vermediğiniz sürece zarar görmezsiniz.

Instagram Takipçi Sayıları Neden Önemli?

Instagram profilleriniz için takipçi sayılarınız hayati öneme sahiptir. Takipçileriniz arttıkça profiliniz daha popüler olacaktır.

Takipçi Hilesi Kullandığım Fark Edilir mi?

Instagram takipçi sitesi takipofisi.com da sunulmakta olan paketlerimiz sizlere organik takipçi kazandıracaktır. Bu nedenle başkaları tarafından fark edilmesi mümkün olmaz.