Twitter Takipçi Servisleri

Twitter’da etkileşimi arttırmak isteyenlerin önceliği servisleri ele almak oluyor. Bu alanda adını duyuran Takipofisi öncelikle takipçi servislerinin üzerinde durur. Geniş kitlelere ulaşmak isteyenlere:

  • Çeşitli takipçi paketleri paylaşılır ve satın alma işlemlerine geçilmesi beklenir.
  • Satın alınan takipçiler hızlı bir şekilde eklenir ve yanında hediyeler aktarılabilir.

Twitter Takipçi Sayını Yükselt!

Twitter takipçi servisleri adına paylaşılan birkaç paket bulunuyor. Öncelikle merak edenler en düşük 100 takipçili paketin üzerinde durabilir. Ardından 500 ve 750 olarak paket sayısı artış gösterir.

En fazla 10.000’e kadar takipçi satın alma işlemlerine yönelebilirsiniz. Twitter takipçi sayısını yükseltmek isteyenler ihtiyaçları üzerine istedikleri paketten seçimini yapabilir. Aynı zamanda her bir paketin değerini dikkate alabilir ve bütçeye göre tercihte bulunabilirsiniz.

Twitter Aktif Kullanıcı Servisi

Twitter takipçi servisleri nasıl merak edenlerin dikkate aldığı bir diğer husus kullanıcıların özelliği oluyor. Nitekim sahte hesapların takibe geçmesi istenmez. Bunun üzerine:

  • Aktif olan kullanıcılar paketlerde yer alır ve belirtilen sayıda ekleme yapılır.
  • Aktif olduğu kadar kaliteden de ödün vermediği gösterilir.

Etkileşim halinde olan takipçilerin aktarılmasına dikkat edilir. Twitter takipçi satın al çağrısının hemen arkasından tüm bu özellikleri ele almanız faydalı olacaktır. Ardından her bir pakete özel fiyatlar değerlendirilir. Ödemeniz üzerine belirtilen sayıda aktif ve kaliteli takipçilerin hesabınıza yüklenmesi kısa sürer.

Twitter Şifresiz Takipçi Satın Alma

Twitter takipçi servisleri adına ele alınan konulardan bir tanesi de şifreler oluyor. Şöyle ki bazıları Twitter parolanızı ister ve bu şekilde takipçilerin aktarılması esas alınır. Ancak hesap güvenliği adına şifreleri talep edenler çok fazla tercih edilmez.

Daha çok şifresiz olarak takipçi aktaranlar ilgi görür. Takipofisi bunlar arasında olduğunu gösterir ve:

  • Takipçi paketlerini güvenlik önlemleri ile paylaşmaya dikkat eder.
  • Her bir paketten şifresiz olacak şekilde faydalanmanız esas alınır.

Twitter takipçi paketleri son derece makul fiyatlar ile paylaşılır. Her birinden de aktif ve kaliteli kullanıcıların aktarılması sağlanır. Üstelik aktarım adına sadece kullanıcı adınızı paylaşmanız yeterli görülür. Bunun yerine herhangi bir şifre talebine yer verilmez.

Twitter Hediye Takipçi Kazan!

Bir diğer ayrıcalık hediye takipçiler ile paylaşılır. Paketlerden tercihleriniz sırasında hediyeleri de ele alabilirsiniz. Nitekim takipçi sayısına göre hediyelerin de değişiklik göstermesi söz konusudur.

Örneğin 2.500 takipçi için +200, 1000 takipçi adına da +100 şeklinde hediyeler paylaşılır. Her birini sadece takipçi satın alma işlemleri üzerine değerlendirmeniz mümkün olacaktır. Bunun için:

  • Takipçi paketlerine göz atar ve istediğinizi seçerek ödemeye geçersiniz.
  • Ödeme üzerine hem satın alınan hem de hediye takipçilerin transferine yer verilir.

Twitter hediye takipçi için de kaliteden ödün verilmez. Her birinin aktif olması dikkate alınır ve sahte olan hesaplar aktarılmaz. Sahte veya aktif olmayan kullanıcılara karşı Twitter hesabınız güven vermez. Bu anlamda hem aktif hem de kaliteli kullanıcıların tanımlanmasına dikkat edilir.

Twitter Güvenli Takipçi Servisleri

Güvenlik sadece aktarılan kullanıcılar üzerinden ele alınmaz. Bunun öncesinde ödemelerde de güvenlikten ödün verilmez. Gerek hesaba gerekse ödemelere dair çeşitli önlemlere yer verilmiştir. Şöyle ki:

  • Şifresiz olacak şekilde takipçi servislerinden yararlanmanız sağlanır.
  • Ödemeleriniz sırasında 3D Secure onayını vermeniz beklenir.

Söz konusu kartlı ödemeler olduğu zaman 3D Secure dikkate alınır. Kart sahibinin onayı alınır ve ödemeye yer verilir. Bu adımlar ile satın alınan takipçilerin hesaba aktarılması kısa sürer. Böylece hedef kitleye ulaşmanız ve Twitter ortamında adınızı duyurmanız mümkün hale gelecektir.